Ще один проект ABHG на завершальній стадії будівництва

22 серпня 2018

У березні 2019 року планується введення в експлуатацію готелю категорії upper midscale, який входить до складу БФК (багатофункціонального комплексу), у місті Могильов (Білорусь). Спеціалісти компанії ArtBuild Hotel Group підготували для цього проекту архітектурно-поверхові рішення БФК, розробили готельну технологію, розділили гостьові та службові потоки об’єкту так, щоб вони не перетиналися один з одним.

 

Mogilev 2

 

9-поверхова будівля комплексу, яка наразі будується, знаходиться в адміністративному центрі міста, на перетині вулиць Первомайської та Лепешинського, а також у безпосередній близькості від головної пішохідної вулиці міста – Ленінської. Раніше на цьому місці знаходився будинок побуту радянських часів.

Загальна площа комплексу складає 39 000 м2. В об’ємі будівлі розмістяться: готель з фітнес-залом, спа-центром, салоном краси та рестораном, а також бізнес-центр з багаточисленними офісами та конференц-залами, 5 кінозалів, дитячий розважальний центр, зона фуд-корту, магазини, паркінг та ін.

За даними телерадіокомпанії «Могилёв», об’єм інвестицій у проект складає не менше 30 мільйонів білоруських рублів. Більше 5 сотень людей отримають тут робочі місця.

Детальну інформацію про проект та участь у ньому ABHG можна прочитати тут.

Останні новини з будівельного майданчика можна подивитися та почитати тут.

Copyright © 2014